Modely pro MS Train Simulator 1

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Modifikace MUV 69

Není zač,je vidět,že jsi šikovný,já bych sis tím nevydržel hrát,kdyby si třeba potřeboval poradit ohledne MUV tak stačí se ozvat,zajímám se o ČS.strojírenství a mám přehledy z firmy MTH(mechanizace tratového hospodářství)Motorové vozíky se vyráběly v mnoha variantách.S různými nakladači,s HR 3001,HR 5000 a podobně,také tu máš PUŠL,pak také existovaly různé nástavby jako utahováky šroubů,šističky kolejnic,odhrabovače štěrku z meziprostoru kolejnic a také se na MUV instalovaly svářecí agregáty,elektrocentrály,kompresory(kompresory ČKD,elektrocentrály BEZ Bratislava a svářečky MEZ Broumov a podobně.Jinak co bych ti povídal,však to znáš taky,také byly MUV s menší kabinou a s větší.Mno bylo toho dost,Také byly různé přívěsné vozíky jako vozík obyč. plošňák,vozík na štěrk,vozík sklopný,vozík jako pojízdná svařovna TERMIT,vozík jako autogenní dílna na řezání kolejnic a mostních provizorií,vozík jako obyčejná zámečnická dílna,vozík pro práce na trati a vozík pro posádku.Vozík pro posádku se používal u PUŠLu například,když se pracovalo dlouho na trati tak posádka se ve voze ubytovala.kdybych na tvůj pěkný web narazil dříve,mohl jsem ti poslat soubor starých nákresů veškeré techniky z MTH,to by se ti pak lépe dělaly modely,byly to nákresy přímo z výroby a měl jsem spoustu prototypů MUV,které se nikdy nevyráběly ve velkém,jen se vyrobily třeba dva kusy,které pak dostaly české dráhy a dnes už tyto vozy neexistují.Jako prototyp mě zrovna napadá vibrátor štěrku na MUV 69.2

Jinak bych se chtěl zeptat,zda by tyto drezínky šly třeba do Trainz 2004,já v 2004 mám už nějaké lokomotivy a také SVP 74 a různé vozíky i svou trat,tak bych rád přihodil ty tvé výtvory,moc by se líbily na nadraží nebo při opravě tratě:)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena. Designed by Lubomir